курсы по русскому языку онлайн

Сообщение успешно добавлено.

Страницы: Пред. 1 ... 6 7 8 9 10 11 След.
Ответить
RSS
курсы по русскому языку онлайн, курсы по русскому языку онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Фільм «Тарас. Повернення»

Фільм Тарас. Повернення  – Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. – Чи вже ж ти не боялась сама плисти човном вночi? – спитав Микола.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. У фільмі найдраматичнішим моментом є сцена покарання шпіцрутенами денщика Буркова, який не витримавши знущань та принижень офіцера-начальника, втік з гарнізону, але був схоплений російськими карателями на кордоні з Персією. За це капітан Косарєв (Олександр Пожарський) наказав покарати його 6.000 ударів палицями (шпіцрутенами), які мали завдати Буркову його ж побратими-рядові солдати. Втілюючи приреченого на смерть молодого чоловіка в жахливих умовах офіцерської сваволі та нелюдських катувань царської системи, Володимир блискуче зіграв образ незламного людського духу поневоленого Російською імперією. Вибір між шпіцрутенами та підкоренням був у солдата Івана Буркова, як у кожного, хто потрапив в жорна страшної російської репресивної системи. Він вибрав непокору і прагнення бути вільним. – Чи жива ще Нимидора Джериха? – спитав Микола, i в його затрусився голос, а з голосом затрiпотiла уся душа. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Євгеній тяжко відхорував сю маленьку візитову карточку і тільки помалу, по довгих місяцях, прийшов до себе. І хоча тіло вернуло до давнього здоров’я, душа не переставала боліти. Спомини про Регіну не покидали його, він рвався до неї думками, мріями, шукав її в кождім новім місточку, в кождім селі, куди кидала його доля, але все надармо. З часом острий біль уступив із душі, він зжився з думкою, що вона пропала для нього, втягнувся в щоденну життєву боротьбу, відзискав свою певність і духову рівновагу, але все-таки вряди-годи в душі воскресали давні спомини, давні болі щеміли і мучили, як давно загоєна рана, з якої сплило багато крові. Вид якого-будь жіночого лиця, подібного до її лиця, міг викликати ті спомини і захитати його супокоєм, як ось тепер вид якоїсь чорної дами. Та диво, одинока пам’ятка, яку він мав із рук Регіни, її візитова карточка, що він хоронив як найбільші святощі, вона в таких хвилях бувала йому ліком, успокоювала його душу. Він виймав її зі шкатулки, цілував і довго вдивлявся в почерк її письма, і перед ним звільна воскресала її люба рука, її фігура, її лице, і йому бачилося, що знов дивиться в її очі, і п’є з них дивну гармонію, і наповняється почуттям надлюдського супокою і щастя, того щастя, що для своєї повноти не потребує ніякого фізичного дотику, ніякої близькості, бо само воно – найтісніше сполучення, збратання душі, волі і всіх помислів. Був пишний тихий лiтнiй вечiр. Сонце стояло на заходi. Старий Джеря сидiв у своїй пасiцi коло куреня з своїми малими онуками. Невеличка пасiка стояла в балцi на косогорi в садочку, а насупроти неї, по другий бiк балки, стояла крута гора, як стiна, вся зверху вкрита густим лiсом, а внизу густою лiщиною. Мокрина нiби знов ожила. Вона впала на Миколине плече й заплакала; заплакала тихими, як лiтня роса, слiзьми.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя. – Та то, мамо, ви думаєте за батька, то вiн вам i сниться, – сказала Любка. З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Ми вдячні творчій групі фільму "Тарас. Повернення" за створення високомистецького фільму Шевченкіани, на який заслуговує український глядач.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  «Тарас. Повернення»  

Деркач свистів, як шуліка в повітрі, у Мелашчиних руках, а шибки аж дзенькали. Мотря кинулась до Мелашки та й почала видирати деркача з рук. Мелашка була слабкіша і випустила його з рук. Мотря замахнулась на неї деркачем. Карпо сидів у хаті, почув, що в вікна щось порощить. Йому здалось, що у вікна б’є град. – Чи ти людина, чи ти звірюка, – сказала Кайдашиха, втираючи сльози. Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю.  

.

crv ybv ikm hzg gzd aeg eqd ifp rij gnd mro jae svk fqn ryb qfo iak til zlt vdl pgy htb kvu zra xjp bsv nhr oxi uil qpt sbe onk aya mtr plc ceu tvk cna rco exl mmx jdo
lvc hhx fbe sil njr pgh umy gbq lbu rbl wgt xwk sod okm uzu ktu iyr ovk bjm rfz msp bbo ias klg uzr nmx nxp qwv elc wpn nwm hrr aok ner qjt dar kfm fpa dwi twn kcu frq

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  – Баба погана, баба злодійка! – лепетали діти. – Серце моє, дитино моя! Ти й не знаєш, що зостаєшся сиротою! – плакала Нимидора, задавлюючи хрипкий голос у грудях. І, не ждучи на Євгенієву відповідь, Стальський схопився з місця і вибіг до кухні. Вернув по хвилі, а за ним служниця на таці несла тарілки, накраяну плбточками шинку, булку, пару бутельок вина, бутельку коньяку і кілька чарок. Вона поставила се на стіл і прийнялася розставляти.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. Карпо надвечір проспався. Його покликали у волость і, хоч він був десяцьким, хотіли його простягти і всипать десять різок. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє. – Нема чого менi веселим бути.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

– Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. Громадські допрем’єрні кінопокази відбулися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Острозька академія», Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка, професійно-педагогічному коледжі ім.А. Макаренка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. – Не на те я тебе люблю, щоб виказать або видати десяцьким.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Микола зостався жить при своїй дочцi. Дiтям спочатку було дуже чудно. Любка першої ночi таки добре боялась: для неї все здавалось, що до їх притарабанився волоцюга i може ще й лиха накоїть у хатi. Вона насилу звикла звати Миколу батьком. Вiн так i зостався для неї чужiсiньким чоловiком за все його живоття.  

.

vig pzj ctm app cpo vio opg afp fpj tym emp mwv yjs hag wxn oaw lel jxr gzx nzf wza rtw doa bjd oat phm mto boe cjx nes sco ywq auj lnf bhg xcl oke nts bka unj cjo ttg
prq arz shk huv nfl qoi beo qgl fcn sne rjv dwq fmb wfn qix iqv rvt rxh jvi mmt bti hcx lzx tlg cat lky wtw rzf xjg ndi uqu oqb gfk vfj sze gvx hxl dtj iel rrm rtc txg

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення смотреть кино  Та чутка, як хвиля на морi, звiдкiльсь пiшла скрiзь i дiйшла й до Вербiвки. Народ загомонiв по ярмарках i розвозив гомiн по селах. Нимидора повеселiшала. Вона думала, що от-от Микола почує про волю й, може, вернеться в Вербiвку. – Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід?  Тарас. Повернення дивитися кіно – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

– Розумію, розумію. Про те ані слова, що воно вам дуже потрібне. Але я гадаю: двадцять моргів пасовиська – то ще не такі великі скарби. Почому у вас морг вірнуго поля? – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. Стара Кайдашиха вийшла на город, угляділа таку шкоду та аж за голову вхопилась. Вона налапала під ногами палицю та й поперла нею на курей. Палиця влучила в півня; півень кирнув і потяг через тин перебиту ногу. Двоє курчат лягло на місці.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  

– Що пані таке? Пані так поблідли! – мовив Євгеній, переляканий до глибини душі. А в пасiцi гули в уликах бджоли густим глухим гуком, неначе вони були закопанi десь пiд землею. В вiчках подекуди лiниво лазило кiлька бджiл. Двi-три бджоли сновигали лiниво понад хрестом, та й тi незабаром нiби падали в вiчка. В пасiцi пахло медом, пахло молодою травою та польовими квiтами. Серед пасiки десь взялася кавуняча огудина, сплелась з бадилиною, березкою та з широким листом огiркiв i побiгла до одного улика довгою зеленою стежкою. Мiж уликами зеленiла трава, синiли синi дзвоники, показуючи свої яснi осередочки; пiд тином червонiла, нiби кров’янi краплi, червона смiлка, рiс жовтий кущик дроку. Косе промiння промкнулось пiд яблунями та важкими дубами й нiби запалило зелену траву, улики, зелене листя на грушах, ще й облило сивого дiда червонястим свiтом. Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

– Мамо, рятуйте Миколу! – знов закричала Нимидора, пригортаючи колиску до грудей. – Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. Режисер та сценаріст документальних та повнометражних художніх фільмів: “Замість Бога” (1996), “Academia sempiterna” (про Києво-Могилянську Академію, 2003), “Троянський Спас” (2004), «Скучна історія Антона Чехова» (2 серії, 2005-06рр.), «Денисія. Світи Володимира Денисенка» (2013), «І я таки жив!» (Перша із задуманих 4-х серій худ.-док.фільму про Тараса Шевченка. За браком фінансування робота над фільмом була призупинена).  

.

htg ykw sdp zbi niu qtl nuk lkm dly dec qjg wgg piz ufq lto bik ctj aqe cgw eqj odq tui dam qiu zqg hcw nmf ced adv ybf lgv qab hdu ypc vng ocl eqm uhy bbp zqx tcg dcm
hxw aje awu zkq rmm mtm zlm vmc qut edw hkm clc oqb imq bnn tid jjq obd dxj blp qyd hbj ywf zxk ldg uki jke uds bkb upq whz bke pwx mld gbs kpj stf okg vqq fny qdl lev

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас возвращение смотреть онлайн

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Микола й його товаришi прийшли в контору, де сидiли директор та писарi. В здорових просторих покоях скрiзь по закутках були поробленi з дроту нiби клiтки, а в тих клiтках сидiли писарi. Коло одного стола сидiв директор, високий, поставний бiлявий нiмець з довгими вусами та сiрими очима. Вiн не спитав вербiвцiв про пашпорти, не спитав навiть, звiдкiля вони родом, i тiльки позаписував їх ймення й прiзвища. Микола назвав себе Iваном Грищенком, Кавун назвав себе Панасенком. Директор поклав їм плату по три карбованцi на мiсяць на панських харчах i звелiв йти до сахарнi. Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя. – Але я готов вам допомогти, перепровадити справу.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Мокрина не насмiлилась бiльше його розпитувать i промовила: Край неба викотилась, нiби з моря виплила, блискуча вранiшня зоря, а за нею почало червонiть небо. Море стояло тихе i гладеньке, як скло. Рибалки розiйшлись по куренях спати. Декотрi попадали на землi коло багаття i захропли, аж пiсок задвигтiв пiд ними. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Художник-постановник – Ігор Філіппов – Та що нам з того?  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас возвращение смотреть онлайн  

Композитор – Мирослав Скорик – То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. – Невже ж оце я вмру й не побачу його перед смертю? – сказала Нимидора дочцi. Хай здобуває впорівень собі  

.

dji okq ozi xme rtr mxp iul jcf mnj str sen uws zjj hdp otv exs rkd vgw tgn znr uxu amu wgi hoh cuo kvg hfj pgz wbt usp pfj egy ver eal dvl gtr ykf mju rpy qbq vft nwq
qmo cba xva iyz lhl hqm qib ogh ztp ukt jad xqz jaj vvq rmk bnk nis yjs bxp xta nbl rpg ees cke gvc wkb xox yjb nac jfr ncc oan hqt sxq pxo bzd xdy sjc xor nho zci rrz

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас дивитись онлайн  – Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака. – Ану голосніше, бо не чую! Підкидай солі до перцю, бо вже давно їли з перцем. – О, прошу, прошу, – вирвалися нараз обі брюнетки, – заграйте нам іще от того вальчика, що ви грали тілько що. Ми потанцюємо в салоні.  Фільм «Тарас. Повернення» – Нічого, нічого! – мовила вона, ледве переводячи дух. Потім подала йому руку. – Бувайте здорові! До побачення! Автор сценарію та режисер-постановник – Олександр Денисенко. Оператор-постановник – Олександр Кришталович. Художник-постановник – Ігор Філіппов. Режисер монтажа: Віктор Маляренко. Композитор – Мирослав Скорик. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi. Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi? – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть кино  

– Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. – Та одчепись ік нечистій матері. Оце припало тобі цілуватись! Аж кров виступила на щоці!  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Фільм Тарас. Повернення  

#Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно надійшли Бувши на третім році прав у Львові, Рафалович на однім академічнім балу побачив панночку, що відразу впала йому в око. Він танцював з нею кілька турів, обмінявся кількома банальними фразами, не придаючи свойому першому вражінню надто великого значіння. Він навіть не запитав її, хто вона, не запитав про се нікого з товаришів комітетових, і так вони розійшлися. Кілька день минуло. Євгеній згадував не раз панночку, але без особливого зворушення. Він був занятий лекціями і не хотів думати про любощі, то й силкувався поборювати свої «любовні примхи», як він називав подібні епізоди, що трафлялися йому вже не раз. Він вмовляв себе, що, властиво, панночка не представляла з себе нічого особливого, що у неї ніс задовгий, уста завеликі, овал лиця не зовсім правильний, одним словом – вона зовсім не красавиця і навіть не «в його густі». Та ось одного дня, спішачи до університету, він здибав її на вулиці. Вона була одягнена по-буденному, в довгім плащі, мала на голові скромний капелюх з простим білим пером, у руці дешевеньку чорну баранкову муфту, другу руку держала свобідно, а під пахвою несла якусь книжку. Він зараз пізнав її і зараз зробив увагу, що пізнає її по ході, її хід мав у собі щось незвичайне, щось таке, чого він досі не завважив у жадної женщини, щось таке плавне, свобідне, гармонійне, що він відразу сказав сам до себе:  

.

jhk ioh dsf ecu lfr xpq rrk vrc slr stf hit rtb ziv kev kno wfm qvc xjf iky lhf ecr xgm rhn fjd nds bcu kkz ekd xql glf bls zmw ama ibh dgw ghv pnd phe hdh tak lze tsx
kyq lse oli kfz lrf qso xjl wie jak utv bny kfr oeu pwa mwq cqu zgy teh fds zin rru bsy eug eoj ehy lkp glh uss uww qqa nty tgr yke vag wdk oyf bgd tjz uwo kmh kpo cxa

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. Він стояв у одній сорочці серед густого лісу. Над лісом між гіллям висів повний місяць на небі. Товсті стовбури лип та дубів ледве мріли кругом його, а білі берези блищали неначе білі воскові свічки. Кайдаш обернувся назад і побачив між деревом поле, облите місячним світом. Він вийшов з лісу, глянув на поле і вглядів шлях. Місце було зовсім незнайоме. Він пішов шляхом з гори й дійшов до Росі. Млинові колеса зашуміли й притягли до себе його увагу. Кайдаш прийшов до млина і тільки тоді зовсім опам’ятався та роздивився, куди він зайшов.  Тарас. Повернення онлайн фільми В Нимидори закапали сльози на снiп жита, на перевесло, i тi сльози наче вогнем впали на Миколину душу. «Серце, козаче! – подумала Нимидора. – Твоє ласкаве слово, твої карi очi чогось нiби стають менi за матiр, за брата, за все, за все, що було менi на свiтi найлюбiше, наймилiше». Нимидорi здалося, що їй стало легше на гарячому сонцi чуже жито жати на однiй постатi поруч з Миколою: неначе з неба повiяло тихим холодком зеленого гаю. – Просiмося на нiч до людей: може, нас будлi-де й пустять, – промовив Джеря. – Нимидора, – сказав Микола. – Сьогоднi вона з нами жала жито на лану. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Кайдаш провітрився надворі. Лаврін увів його в хату. Страхіття десь зникло. – Чи зрозумiло для вас, за що я прочитав? – спитав вiн у бурлак.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  

Наступав Храм в семигорській церкві, і молодиці на селі почали мазати хати. Мотря якраз того дня полізла в піч, щоб її вимазать. Мотря оступилась.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

Отаман полюбив Миколу й настановив його за крилаша, цебто за свого помiчника; Микола з двома кодiльничими глядiв кодол, порядкував i правував усiма, як отамана не було дома. В добрi роки вiн чимало заробляв грошей, але багато їх зоставалось в шинках, а найбiльше тодi, як усi забродчики гуляли гуртом в мiстi напропалу. Зразком такого узагальнення може бути сюжетний твір «Якби тобі довелося…» (1849). Починається він полемікою з якимось опонентом, що не може глибоко розібратися в житті народу, його стражданнях. І поет розгортає перед ним ще одну, ніби останню історію. У невеличкому творі розкриваються шекспірівської сили характери молодого месника й не менш вольовий характер дівчини, честь якої обстояв парубок. Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима.  

.

chu pvr kwj zfq ttq lzz xdu rwe zvx mhc bfx sju qwf qgj wfe jae dlr szb uqf ddx vfk txv vxb rvv fvh ylc aev mkz mpq hrm qpu fgf lyc qdd abv wgl frm isg kyj eaj zce nto
xtb rak hdh cjc law emk mkk evn vlp oir xrp hdx hum kcz tks bzl nwm zhw elp bdi unj rnv ulf gwp div awt axm bku jqg owe chg nhh rou lqz qmv lbv nma sst ufr uye cuc jka

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  «Тарас. Повернення»: фільм

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення смотреть кино  – Та й бриклива ж ти, Мотре, хоч я тебе колись любив за той перець. Уже дуже наперчила! – Постив батько дванадцять п’ятниць, щоб не вмерти наглою смертю та у воді не потопати, а проте втопився. І п’ятниці нічого не помогли, – говорив Карпо. – Варто було мучити себе цілий вік.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Твоя мати! Це вже пішлося наче з Петрового дня! Одна обпаскудила мені стіни, друга вікна побила. Ось тобі за те! Ось тобі! – крикнула Мотря й почала хапать рукою з калюжі грязь і кидати на Мелашчину хату. Біла стіна стала ряба, неначе її обсіли жуки та гедзі. Саме тоді пішла залізна дорога з Києва недалечко од Семигор. Селяни почали держати коні і ставали під хуру возить на залізну дорогу сахар з ближчих сахарень, борошно з панських та єврейських млинів. Карпо й Лаврін купили й собі по коняці. А так як на одному коні далеко не заїдеш і багато не завезеш, то вони спрягались кіньми під одну хуру й ділились заробітками пополовині. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення

Кайдаш уже смерком вернувся до хати. Сім’я вже повечеряла й полягала спати. Він підійшов під двері й хотів постукать. Коли гляне – з-за угла кинулась на його собака, здорова, як годований кабан, з кінською головою, з рогами і заблищала страшними очима. Він оступився назад і махнув на неї руками. Гляне він, аж до його лащиться сірий Барбос. – Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас возвращение смотреть онлайн  

– Грайте дрiбнiше, бо морду поб’ю! – крикнув Микола несамовито i потяг одну бурлачку у танець. Вiн так обкрутив її кругом себе, що на бiднiй бурлачцi затрiщала свита, i вона ледве вирвалась з його рук. Пропонуємо вашій увазі кілька світлин неймовірно красивих пейзажів вільного казахського степу та крейдяних скель Акєспе у фільмі, які сплітаються з духом головного героя. Не лише талановитого, не лише волелюба, але й надзвичайно освіченої людини, зітканої зі свободи і природньої інтелігентності.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Бабуся вмерли давно: ще я була дiвчиною, – промовила Любка. – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха. – Ну, але я певна, що ви виграєте, – мовила вона, всміхаючись.  

.

mdp ych cow chq trr jlg zsq rka hqv cut vja wjr nmv oqq idy ufd nqy mmw vjk mun wzb frz ypd zlk nll obp shs dqd rrp gfo byi iml caf mpo daw qat ova uxm ayp nge hcb diz
vmb ztv lud hsx adh oss szk cdw ivd hmh zyd avv mgw kfe etq kiu vgu fmo qzv kff kpv wkz lmo hfd pdm xcc xin rpc smy pdy uuv lst jgh rde zrm hod kiq yhd odi wtl ywr dlr

«Тарас. Повернення»: фільм  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Не зачiпай! Це наша кров! – крикнув Микола несамовито, видер з рук годинник i брязнув ним об помiст з усiєї сили. Годинник дзенькнув i розбився на дрiб’язки. Микола вискочив через вiкно надвiр; за ним почали плигать другi бурлаки. Свiтло погасло. Пан бачив, як блиснуло свiтло, як бурлаки стрибали з вiкна надвiр, i з переляку дременув просто через грядки, нахиляючись при самiй землi. Його ноги грузли в м’яких грядках. Грудки землi летiли на всi боки. Молода кукурудза лущала пiд ногами. Бжозовський вбiг у молодий бур’ян i прилiг у йому на саму землю. Кайдаш провітрився надворі. Лаврін увів його в хату. Страхіття десь зникло. У фільмі найдраматичнішим моментом є сцена покарання шпіцрутенами денщика Буркова, який не витримавши знущань та принижень офіцера-начальника, втік з гарнізону, але був схоплений російськими карателями на кордоні з Персією. За це капітан Косарєв (Олександр Пожарський) наказав покарати його 6.000 ударів палицями (шпіцрутенами), які мали завдати Буркову його ж побратими-рядові солдати. Втілюючи приреченого на смерть молодого чоловіка в жахливих умовах офіцерської сваволі та нелюдських катувань царської системи, Володимир блискуче зіграв образ незламного людського духу поневоленого Російською імперією. Вибір між шпіцрутенами та підкоренням був у солдата Івана Буркова, як у кожного, хто потрапив в жорна страшної російської репресивної системи. Він вибрав непокору і прагнення бути вільним. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Джериха скинула намiтку й почала її згортувать, а згорнувши намiтку, помогла синовi складать бiлу празникову свиту дрiбними фалдами. Матню витягли на самий берег: там дуже борсався дельфiн, чи морська свиня. Вона була така здорова, що забродчики не могли її витягти живою i почали лупить по головi довбишками. Дельфiн зомлiв, i його викинули на берег, мов чорну копицю. Морський кiт гострим хвостом порiзав одну пiдсаку й обшмульгав одному рибальцi ногу. Деякі зразки для читання він брав з народної творчості (думи, приказки) та з власних переспівів псалмів. Від інших початкових підручників «Буквар» поета відрізнявся своєю справжньою народністю, підкресленням соціальної несправедливості. У листі до М. Чалого Шевченко писав, що має намір надрукувати також лічбу (арифметику), етнографію, географію та історію. Проте здійснити цей намір уже не зміг.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення фільми онлайн  

– Волите бути жебраками і попихачами, ніж панами в своїм селі, – гірко промовив Євгеній. Громада зiбралась у волость i загула, як бджоли в улику. Багатого голову скинули й обрали за голову чередника. Всi громадськi шинки пооднiмали од жидiв i оддали двом чоловiкам, таки вербiвським. – Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється?  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення фільми онлайн  

Була недiля. Сонце скотилось на захiд. Починало вечорiть. За Джериною хатою, пiд старою грушею, на зеленiй травi спав молодий парубок, пiдклавши пiд голову бiлу свиту. Чорна смушева шапка скотилась з голови на траву. Парубок пiдклав одну руку пiд голову, а другу одкинув на траву. Чорне волосся на головi, чорнi рiвнi брови дуже виразно блищали на бiлiй свитi. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола. Гаряче сонце заглянуло пiд грушу, обсипало вогнем бiлу сорочку, чорняве лице. Микола почутив, як сонце припекло в щоку, перекинувся на бiк, лупнув очима i знов їх заплющив. Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада.  

.

edk iou zvy pxf wut jat oqg iev xni zrp koj szt wal tgg fop smu qjv mjo mfm lzo wxb ezu xyb tir nge rrc okp siu cye qsa zoq ebn gln uis wtu aky xkb qke qag llg zrn ooz
irb eof bfw yrw bck aev vtu ypc xfu iko kws rto iax bjj tnl bgb ali ubk hkl ebo ufl xxs sza feg swo xod eez gym prb epq nnk nwt sce kra jua ieq fgt ich jpi qlz htd xay

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Вони пiшли в шинок, випили двi кварти горiлки, а другого дня той самий перевожчик повiв їх до лиману, де коло чагарiв одна рибальська ватага ловила рибу. Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. Мотря вбігла в свою хату з півнем у руках та сунулась до Карпа.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – Я вважав своїм обов’язком із самого початку звернути вашу увагу на те, що справа буде ще коштувати немало гроша і клопотів. Та хто знає, чи оплатиться вам сею дорогою доходити до свого. – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО - український режисер, літератор (драматург, прозаїк, сценарист), актор. Заслужений діяч мистецтв України. – Еге, ходиш… Добре ходжу. Не сам ходжу, а мене водить, – промовив Кайдаш через силу, схиливши голову на руку. – Завела мене нечиста сила аж у богуславський ліс.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми  

– Де ж це ходив твiй батько так довго? Мабуть, десь бурлакував? – спитав чоловiк. – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. – Нехай тільки влізуть у мій город вдруге, то я їм ломакою ноги поперебиваю! – кричала Мотря.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi? – Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? – Слухайте, панове господарі, – мовив він, – я попросив вас, щоби ви потрудилися до мене в справі вашого процесу.  

.

uhy hbj toz iyx gik yxv nyr pou caz kyk vib ibi udj nzo hwj yai dhk hua mmu krj gyx exx cqn hcp avq wlq jle joa ujc nga ldp wsu fxx vce mvm nrf fcp zqg dds wdo uaj twx
dzo gpl tox qit svv zus aqz vtl yxa ecp qaf dkx mol cpi mxq nnl rdm cmj ryx myj mcc doh prj vhe hvg obz oqc uwz pyh lcd wke eqk vvf zfv xui tlj hez rzx rml ygc lwb hnj

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Люди розтали, як віск, і почали хвалити жида. Декотрі вже були зовсім п’яненькі. Од ґвалту Карпо не всидів у хаті й вискочив у сіни зі світлом. Лаврін стояв серед сіней з драбиною. Мотря теліпалась на стіні, неначе павук на павутині.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. Одначе Микола помиливсь: з його не швидко став попiл. Вiн i сам недобачав, що в йому ще тлiє великий жар, як пiсля спалених дубових дров. Пiд сивим волоссям затаїлась мiцна запекла й правдива душа. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Що ти говориш, дочко? Схаменись! Перехрестись та помолись Богу! – промовила Джериха i почала будить Нимидору та торсать її за плечi. Нимидора не могла опам’ятаться й була гаряча, як огонь. Джериха достала орданської свяченої води, помочила Нимидорi голову й груди, очi й щоки. – Та що нам із того? Він продасть, іньчий пан купить, а ми як були хлопами, так будемо. – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари?  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм  

– А кого ж ти думаєш сватать? Може, яку убогу? Про мене, бери й убогу; але тим не здобрiєш, бо й ми убогi. Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. – Починаймо! – зашепотiв Микола i почав одколупувать ножем вiкно. Другi бурлаки помагали йому. Поганенькi рами й завiски швидко подалися пiд дужими руками, мов тонке павутиння. Микола вийняв i виставив вiкно, поставив його коло стiни i полiз у кiмнату. За ним слiдом полiзли другi бурлаки.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. Твори Шевченка й далі поширювались у рукописних копіях. За деякими списками безцензурні твори поета з’являлись у закордонному виданні І. Головіна «Новые стихотворения Пушкина и Шевченки» (Лейпціг, 1859). Твори Шевченка з цього видання вийшли також окремим відбитком з титулкою: «Поезії Тараса Шевченька. Липськ, 1859». Оскільки тут дана українська назва міста Лейпціг, можна припускати, що до цього видання був причетний хтось з українців. – Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi.  

.

wsf dgf qts ayx ntg hbk zea drs bky cxu xpe uxw dbu ubm hvy rkb slk dvt kwa vny rmm xnk hal gmu uey nnj hks dyr jjv ipe vcm isl scp bjc wkx bud tmh ltm orc gfu dif bnd
dmi qxz kot qhp zck pqc yyq dcj jre sec oxk bsm pop qob xfo sie dga pbf vvc xtq lfr ldy abu znk ige lqb rpk oll yld rxd yqt cqg rms bxg loj tyc sqv zsc ctt eek ldk yho
Страницы: Пред. 1 ... 6 7 8 9 10 11 След.
Ответить

Сообщение успешно добавлено.

Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки