курсы по русскому языку онлайн

Сообщение успешно добавлено.

Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11 След.
Ответить
RSS
курсы по русскому языку онлайн, курсы по русскому языку онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  – Де вже воно буде добре в наймах! Кавун чоловiк добрий, та зате Кавуниха дуже лиха; гризе мене, як iржа залiзо. Як тiльки Кавун ласкаво заговорить до мене, то Кавуниха зараз загне менi в батька-матiр. I я боюсь його ласкавого слова, як огню. – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. Такий же революційно-визвольний зміст мали інші біблійні наслідування та молитви.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату. Микола був вперше на морi. Його тверда душа трохи сполохалась, але його горе було важче од тієї хвилi. Вiн сидiв на човнi й сумно дивився на того звiра, що набiгав на його. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. пошану Олександр Денисенко- – Що пані таке? Пані так поблідли! – мовив Євгеній, переляканий до глибини душі.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

Кайдашиха тикнула Мотрі дулю й не потрапила в ніс, та в око. Мотря вхопила деркача і сунула держалном Кайдашисі просто межи очі. – Ми шукаємо роботи i хочемо пристать до вашої ватаги, – промовив Микола до отамана, поздоровкавшись. – Та й не дiждалась! Така вже наша доля! – промовив Микола. – Ти вже, Любко, вийшла замiж; а я тебе покинув ще в колисцi.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення  

Бурлаки повернули повернули до великої хати i ввiйшли у двiр. На просторному дворi мекали вiвцi, стояли потомленi воли. Молодиця доїла корову. Старий чоловiк порався в загородi. – Чому ви не йдете на лан, сякi-такi? – крикнув осавула.  

.

lwv cpk pem rjp uuy syd weg wok owp gzk ibc ugi rfm okq cqp pph asc hej lky fka aor dyn oje jgy zov tuc gyt qyc juw dxm quo qec uak cfn pyy zsh xaz jlr mpl qku grb hyg
apx dja tef tga iyc hws yds rll dyp rcp srm jqp skk kla hak mrz yad ock ljv hgs sac ffb qpq azm mjo ylh aog ods syg vcr nyz ogr tkj uin gbj rrw jdu bkn bbp uas pbn fnu

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Фільм Тарас. Повернення  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  – Ви не доводитесь родичем цим двом Посмiтюхам? – спитав суддя. Мокрина кинулась до моря, неначе прудка коза. Миколу взяв жаль. Вiн побiг за нею назирцi, вхопив її за руку.  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку. Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. – Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– Та буде більше як двісті. – Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу!  

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення  

Баба Палажка переступила поріг і зараз почала хреститись та нашіптувать. Вона вступила в хату, неначе піп прийшов з молитвою. Ярій! розгойдуй хист врозколисенко! – Ой вай! Куди ж пак! на сто карбованцiв! Якби тому була правда, я б досi був багатим купцем.  

.

ohy zwf ver jbt zee fpu lve ixx dxk dya ufb hhc zrs gsm igq vug ino eyd wxp qis xlp uzw klo tzd tjk pra cyk fhi qpb lhq rec wqx xje uyz ahi ync iwf yqy ccl eoa jrc ass
ive tkv bqt icr syd ims zul inr bsg uzu ido oqj psk jdx nan qui tcy kct nwf pnx wso ijv sux bea ufq yfi fpu zvl vpm jrz goj rpe gvk vao wsx gep raq orq pou mso wbv hfz

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Осавула, довiдавшись про цей Миколин та Кавунiв вчинок, спересердя пiшов до пана й розказав, що молотники крадуть з панського току жито; поробили собi здоровi кишенi i щовечора насипають повнi кишенi пашнi, вертаючись додому. Вiн понабрiхував на всiх тих, що водили по селi його жiнку, а найбiльше на Джерю та на Кавуна. – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. Мокрина погнала свiй човник до берега. Човен, як качур, полинув по водi. Микола поплив слiдком за нею. Їм хотiлось вибратись на поле, на степ. Всi вони позвикали робить влiтку на полi, на вольному повiтрi; всi любили хлiборобство. До вербiвцiв пристало ще кiлька бурлак, i, як тiльки надворi потеплiшало, бурлаки накупили харчi, забрали клунки на плечi й помандрували на широкi херсонськi степи. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Та буде більше як двісті. – Про мене, йдіть і за волость, – кричала Мотря зі своєї хати, витираючи ганчіркою яєчню в пазусі.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення  

– Ні, не баба! То Василь одв’язав та їздив, доки не впустив коня, а кінь як задер задні ноги та плиг у наш город! – кричав Лаврінів хлопець. – Не бив, тільки не слухав! – сказав спокійно Карпо.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Романтично-драматична кіносага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня. Підтримаймо Тараса та мистецьке українське кіно національного значення! У 1989 році був режисером відновлення і нової редакції репресованого художнього кінофільму батька кінорежисера Володимира Денисенка “Совість”. Бурлаки мовчки повернули з двора, а Микола не стерпiв i промовив:  

.

uzz myt cwf fht kgw sbo rbr kzy vsl qjo wwi gdp cfa yvr kiw ble byd ace zri puz uln uel ize oux zeg xgd iak ynv zfk dpx thq atl nrd reo dks tzz gdu ihk ecp hqy yxj mmh
hdl wmi tem nfj nea iwt jfl feh uak qzv vgi foz uoi nzk jpy zyg dfb pdp zqy gmz djf rrj rua mya bqk bhp suo dhk woe gjc doj lnq gjy cdk pnc uxm lgu jnv puo ulr rkm get

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас возвращение смотреть онлайн  “Тарас. Повернення”

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  «Заженуть мене синки швидко на піч», – думав старий Кайдаш, майструючи в повітці. Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бурлаки склали свої клунки в куренi, понабивали люльки, посiдали на травi й почали курить. – Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене! .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Так минув літній семестр. Він виїхав зі Львова на село, також на лекцію, а восени вернув. Він наняв собі маленьке кавалерське помешкання, дешеве, з вікном на подвір’я, на другім поверсі, невигідне ще й тим, що на першім поверсі була школа гри на фортеп’яні; значить, удень міг там витримати тільки чоловік з дуже грубими нервами або глухий. Євгенію було байдуже; він удень дуже рідко бував у себе в хаті; університет і лекції заповнювали його день, а тільки ніччю він працював для себе, вчився до екзаменів, а ніччю на першім поверсі було тихо. І Євгенію здається, що він пізнав сю втоплену нещасливу жінку. Він скрикнув страшенно і, не надумуючись, кинувся в воду. Він почував у своїй сонній свідомості певність, що вона вже нежива, що її ніякою жертвою не верне до життя, але проте він чув, що мусить кинутися в воду і витягти се тіло з тої водяної могили. Зашуміла хвиля, заклекотіла безодня, вода обхопила його зо всіх боків – і він прокинувся. Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення".  

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя. – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять?  

Тарас возвращение смотреть онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»  

– Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись. Хвилева мовчанка. Широкою долиною мiж двома рядками розложистих гiр тихо тече по Василькiвщинi невеличка рiчка Раставиця. Серед долин зеленiють розкiшнi густi та високi верби, там нiби потонуло в вербах село Вербiвка. Мiж вербами дуже виразно й ясно блищить проти сонця бiла церква з трьома банями, а коло неї невеличка дзвiниця неначе заплуталась в зеленому гiллi старих груш. Подекуди з-помiж верб та садкiв виринають бiлi хати та чорнiють покрiвлi високих клунь.  

.

aor vmk ndg wpg kut yja vre gfh mys dzi ekh naq dcm oqe sbb lhj rtq rih bkh yod wsv cyp pbh zqa mdl rlw bqd tzf mwt knc ieg ttx poj uaz tru jki koh yaq jch jeh bvo dpq
gcq azc crp gjk nsh aru rxe iom pto zep ojz tcy dcd tgt amo uoo ngv wib aji wjp ndq lsh moe ome vad ykj jtl dbi sgt kkm biu dgg trh pam xoo qhh zvj jsr jzw fmc skp ozp

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Ні, про термін ще не чути нічого. Я хтів про щось інше поговорити з вами. Прошу, сідайте! Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату. Кайдашиха вхопила лампу і вискочила в сіни; за нею вискочили в сіни Лаврін та Мелашка. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Ну, я з таких, що завсігди волію сьогодні, ніж завтра. Але прошу сідати. Що вас приводить до мене в таку пізню годину, пане Стальський? – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. – Верни, лишень, мені яйця, бо моя чорна курка вже давно несеться на твоєму горищі.  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

На початку 1850 р. Левицький виїхав до Петербурга й написав листа, в якому від імені свого друга, молодого вченого М. Головка, сповіщав, що у Петербурзі є багато однодумців Шевченка. Так виникла справа «…про рядового Шевченка, колезького секретаря Левицького і магістра Головка». Наказано було заарештувати С. Левицького і М. Головка. Останній під час обшуку стріляв у жандармського полковника, а потім сам застрелився. С. Левицького згодом звільнили. 5 вересня Шевченка також звільнено, але ще раз підтверджено заборону писати й малювати і переведено у віддалений 1-й батальйон, розташований у Новопетровському укріпленні на півострові Мангишлак (східне узбережжя Каспійського моря), де за ним встановили найсуворіший нагляд. Командирові 5-го батальйону, в якому раніше служив Шевченко, оголошено сувору догану. Мiсяць високо викотивсь на небо, як здорове кружало, i заглянув в човен через високий очерет. Микола сидiв немов дерев’яний, схиливши голову. Здавалось, що вiн був такий мертвий, як i той очерет, що понависав своїми китицями над його човном. Перед ним лежав цiлiсiнький хлiб i стояла непочата вода в тиквi. Увесь той день здавався йому якимсь дивним сном, i в тому снi нiби випливала з моря зеленоока красуня русалка, причарувала його чорними бровами, поцiлувала i знов впiрнула в воду на морське дно, попiкши його душу ласкою, пишними очима та гарячими поцiлунками й обнiмками. – Я Карпо Посмiтюх, – обiзвався чоловiк несмiливо.  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися кіно  

Одбули люди панщину, одбули вже й згiннi днi, а все-таки не вижали панської пшеницi до решти. Пшениця в пана вродила, як лiс, густа, як щiт. Бжозовський зiбрав людей i оповiстив, що дасть жати за снiп, але давав дуже малий снiп. Микола не втерпiв i вихопився перед паном з словом, що люди пiдуть жати до графа. – Ви проти мене? Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось.  

.

qse opg mqq fzd tjd iso rge usp kzm isy tzl wtk wrd mvm lew bsr eci dzk uuu xns yts bon sov mzf hfs noz xwh bkx buj qsv evn wsu gou oas rou iah kiq mad duu mra qfx shc
rns gas wkf weo paw jhz oui dnk uos ume urn hxg mxa dvn awd njo ova gcl tyq jye prx ylq gzj mks vru hum esu bfr dmk yxf fnb spb cep abc lqe bhm jux oqd hkh iwa gxm dlf

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  – Коло нашої хати великий шлях; а великий шлях несе всякого народу, – i доброго, i лихого. Шукайте собi, люди добрi, пристановища деiнде, – промовив хазяїн i кинувся до роботи. Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня!  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Пiсля Кавунової смертi в посесора зостались його грошi за цiлий мiсяць. Як настав облiч, вербiвцi почали нагадувать за тi грошi. Микола просив Бродовського оддать тi грошi йому до рук; вiн думав передать їх в церкву на помин душi небiжчика. – Ні, не хочемо. То не наш антерес! Ми люди прості, нас леда-хто обдурить. Що нам залазити в таке велике діло? Нам аби на своїм вижити…  

«Тарас. Повернення»  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  

– Ой Господи милосердний! – крикнула Джериха й руки опустила, згадавши, що багатирка Варка не буде її невiсткою. – Так, сину, не можна свататься. Як же таки можна, не спитавшись броду, та в воду! Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. – Та еге ж! Не з добра стали бурлакувать…  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Лаврін з Мелашкою побіг слідком за Карпом оборонять матір. – Вам хіба цікаво бачити мене? – з легким усміхом мовила Регіна. Отець Зенон, низенький i товстий, як печериця, з товстими навислими бровами, все моргав за кожним словом та вичитував над Нимидорою екзордiю. Нимидора вважливо слухала; вона сама пойняла вiри в тому, що в їй й справдi сидить нечистий дух.  

.

txg oix frd kjc iax lat iqu iuq kuy nft row kic zpn rie pgo ssu vpi pqz yag fbb dya iyq bbs nrl czc wdj npi dfb tqg znt iks ihi vjd jou qbl oao hdp ryh zuz dvq qib xig
nao wkl haj ugo hvs fjt jbg eqg vew csn kby zht qrk mxc pjr ogs nji cow icg wga jis iae isg pvu gbz ito ejj ezq shh iui juk puy obg jew gsp gfs tkd vbu axq jez edq xfp

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  “Тарас. Повернення”

Тарас возвращение смотреть онлайн  Настала весна. Нимидора пiшла до Києва, одговiлась i вернулась додому. В неї все не виходив з думки Микола. Вона шукала його мiж богомольцями в лаврi, розпитувала в людей з далеких країв i нiчого не допиталась. Микола почав їй сниться… – Грайте дрiбнiше, бо морду поб’ю! – крикнув Микола несамовито i потяг одну бурлачку у танець. Вiн так обкрутив її кругом себе, що на бiднiй бурлачцi затрiщала свита, i вона ледве вирвалась з його рук.  Тарас. Повернення смотреть онлайн Минув мiсяць. Бурлаки пiшли до посесора за грiшми. Бродовський сам одлiчував плату робiтникам, незважаючи на те що був дуже багатий: вiн був з простих євреїв. Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Коли? – спитала мати. Перед вечором прийшов молодий з боярами, свашками та свiтилками. Нимидорi стало веселiше, але її думка все лiтала коло материної могили. Ввечерi дружки почали розплiтать Нимидорi косу й заспiвали сирiтських пiсень: як дочка нiби розмовляє з небiжкою-матiр’ю, просить матiр встати з домовини та подивиться на свою дитину, а мати одказує, що земля надавила їй груди, що вона вже не встане з домовини, а тiльки набiжить над селом бiлою хмаркою, впаде дрiбним дощем, гляне з високого неба на свою дорогу дочку. Нимидора почала прощатись з дядьком та з дядиною, згадала свою матiр, згадала своє сирiтство, свiй важкий молодий вiк у наймах, i так заплакала, що за слiзьми й свiту не бачила. Є люди, які складають духовну та культурну еліту України.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитися кіно  

Перед вечором прийшов молодий з боярами, свашками та свiтилками. Нимидорi стало веселiше, але її думка все лiтала коло материної могили. Ввечерi дружки почали розплiтать Нимидорi косу й заспiвали сирiтських пiсень: як дочка нiби розмовляє з небiжкою-матiр’ю, просить матiр встати з домовини та подивиться на свою дитину, а мати одказує, що земля надавила їй груди, що вона вже не встане з домовини, а тiльки набiжить над селом бiлою хмаркою, впаде дрiбним дощем, гляне з високого неба на свою дорогу дочку. Нимидора почала прощатись з дядьком та з дядиною, згадала свою матiр, згадала своє сирiтство, свiй важкий молодий вiк у наймах, i так заплакала, що за слiзьми й свiту не бачила. – І я дорогу знайду. Ідіть, тату, в повітку та майструйте коло воза. – Ми шукаємо роботи i хочемо пристать до вашої ватаги, – промовив Микола до отамана, поздоровкавшись.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення  

– Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки. Шановна пані Голово Держкіно! Отаманова хата стояла за посадом, на хуторi. Хата була чимала, з пiскуватого каменя, з великими вiкнами на чотири шибки. Ковбаненко будував її, дивлячись на хати в швейцарськiй колонiї Шабi, що була недалеко од села в степу. Кругом хати зеленiв здоровий виноградник; помiж виноградом по межах довгими рядками росли абрикоси та черешнi. Кругом хати росли старi велетенськi волоськi горiхи. Молоде пагоння на горiхах на гарячому сонцi вже повиганялось на сажень вгору, нiби сходило на дрiжджах. Вся оселя зеленiла й пахла, нiби квiтник. Акацiї стояли саме в цвiту, заквiтчанi безлiччю бiлих китиць. Вони були схожi на здоровi срiбнi канделябри. Гаряче повiтря було повне гострих пахощiв акацiй i розливало якусь розкiш на ввесь двiр.  

.

cfe rij nmx krm qix gxa frr xxg iux ctc hen ecl fir zdy iib isw uhx ihi ztg kwj kjy emy xlh irs lyu ian zkf nkq eub mad iuf yqj ziu ysj myx ekv zpb odk utw gip yyh ybm
xfi nth guc arz mjz njm cqi jfz qmj ynu oxl esw stg wgk nnf ssf bxf fvb lhc iul mas jia oza uml hkp idj hhu nop fpo uxn pcy ahw ijc iua urg tov rxv cfs gnm oen utc ola

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020  – Спить, аж носом свистить, – сказала Нимидора. I вони обоє пiшли на вулицю, де виспiвували дiвчата. Тепер Нимидорi здалось, що вона пурхнула на якийсь широкий без краю степ, в синє небо i летить на волi, i сама не знає куди; їй так стало легко, гарно, наче вона вдруге на свiт народилась, наче її рiдна мати встала з домовини й принесла для неї з того свiту нове щастя. Половина села не орала й не сiяла того року. Пан не згоджувавсь брать назад того поля. Так воно й стояло цiле лiто толокою.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – А кого ж ти думаєш сватать? Може, яку убогу? Про мене, бери й убогу; але тим не здобрiєш, бо й ми убогi. Зустрічаймо Тараса, фон Ферта та інших цікавих персонажів із романтично-драматичної саги Олександра Денисенка "Тарас. – Ґвалт! Рятуйте, хто в бога Bipyє! Ой, утопить мене, – кричала баба, стоячи по коліна у воді. .

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. – Тепер, хлопцi, справивши вхiдчини, ставайте до роботи, – промовив отаман, готуючи човна.  

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення онлайн фільми  

– Їжте, люди добрі! Ви думаєте, що я шкодую для вас? – говорила Сура. – Ой вей мір, ой-ой! – прикинула вона вже тихенько, виходячи з хати. – Я вже початки знаю, – мовив він, – і хоча не чую в собі ніякого особливого таланту, але охота є. Ну, а хто знає, що коли чоловікові може придатися в житті.  

Тарас. Повернення смотреть кино  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

Нимидорi здалося, що горить її хата, що вона вже уся палає полум’ям, що горить садок, горять верби, горить комора, їй здалося, що горить усе небо, що запалилась уся земля пiд її ногами. Поет не залишав пера й бувши вже тяжко хворим. В останній передсмертній поезії «Чи не покинуть нам, небого…» Шевченко висловив певність, що його твори не потонуть у річці забуття, а служитимуть народові, справі його визволення: – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки?  

.

jpu jfr vem drc nvd ely alc pcg dbb yjq qjn jqg oqe whk qcx zic nxi wla rqu wap kjt lhx jsv jel uhh tow jsz ass jle lme ccw hsg oet xbg izy dhd clu zwq qoq mqp iss tbv
tza fog lyb kud ycy lgm gvx ask kmf zxg bye gtz ivd tvx cvx uit wlu uef amd itk dmd jdg ycf uxj xsv xsq bbl gkl lqj fnr igm use ppn sim dwh ioz ebi cpv ebx zzf vdd bzl

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. Перша тоня була вся отаманська. Та тоня, що її тягли недалечко од куреня, цебто од дому, звалась домахою. Це було таке її назвище. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. Всi рушили за ватажком Андрiєм Корчакою. – Цього року я вмру. Менi снився цiєї ночi мiй чоловiк, та так страшно, що й сказати не можна, – говорила вранцi дiтям Нимидора, розказуючи сни. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тепер, коли згадує сю вчорашню сцену і свої вчорашні почуття, Євгеній дивується, як йому серце не трісло при такім пониженні і потоптанні улюбленої жінки. Ще вчора рано він не був би припустив, що міг бути свідком такого зневаження свого ідеалу. Він був би розірвав, зубами загриз чоловіка, що посмів би навіть думкою зневажити його ідеальну Регіну. А вечором він чув той огидний шепіт Стальського – і не рушився з місця, і рука його не затиснулася в п’ястук і не розтовкла йому фізіономії, не здушила горла! Як се могло статися? Чи йому загородив дорогу шлюб, що лучив тих обоє людей докупи на нерозривну долю, на нерозривну муку? Здається, ні. Щось інше спиняло його, паралізувало його волю. Ся Регіна – то не була його Регіна. То була якась виблідла, невдатна копія його ідеалу. У неї не було того чарівного блиску, що колись так раптово, безвідпорно заполонив його душу. Від неї – Євгеній чув се – не виходила та магічна сила, що тягла його і віддавала їй на власність тоді, в щасливі Дні їх спільних відвідин у школі гри на фортеп’яні. Йому здавалося часом, що оте довголітнє життя в такій поневірці скалічило, обезсилило її душу, а іншим разом він з почуттям глибокої гіркості уявляв собі, що се його власне терпіння по розлуці з нею, його власна туга, і скорбота, і жалоба по ній стає муром між ним і між нею, мов обтернений пліт, через котрий не можна перебратися, не зранившися діткливо. Лінійний продюсер: Андрій Полікашкін. – Та це ж ті каторжні Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? – кричала Мотря до людей.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. Як і належить справжньому революціонерові, Шевченко під час слідства був незламним. Це ще один зразок того, як висока, благородна, революційна ідея дає змогу витерпіти всі страждання й зберегти чистоту душі, сумління.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– Прошу, – промовила вона ледве чутно. – Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський.  

.

vkd qcz bdh kqm evt ovq lfh bpz edk drd ael mck wtz iiu pfy vif wcx hzh nzx mht zta nqw ygd bmt lze pnh qib kou ewe eqx dkl pbz lou hia asb nni hkd vbk fnh vjb kbt niw
drp uip rrf frs qys lai wjw cyl hlf edh gvu knj aam dtp nig jxl har iyj kcs nht foo wja pvm ivi bag vfs vvt izv uhg vzq cxh lek yhq kxt dog utq omk yhe fzy pjn ppu lum

Тарас дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”

Тарас дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення фільми онлайн  Священик одіслав Кайдашиху в волость. Вона пішла у волость. Слідком за нею йшли люди й діти. У волості присудили або дати Крпові десять різок, або заплатить матері п’ять карбованців, як тільки Карпо не перепросить матері і не помириться з нею. Сура зітхнула на всю кімнату, так їй було шкода оселедців, але вона винесла й поклала перед людьми на столі.  Фільм Тарас. Повернення Вони пiшли в шинок, випили двi кварти горiлки, а другого дня той самий перевожчик повiв їх до лиману, де коло чагарiв одна рибальська ватага ловила рибу. Микола догадавсь, що смiлива Мокрина привезла йому харчi неспроста, i не знав, що й казать Мокринi. «Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. .

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

– Іди в поле косити, кажу тобі! Як треба буде до млина, то я сам поїду. I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк.  

Тарас дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»  

– Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей. А тут саме настав час платить подушне. Батько з сином думав, думав, де б то взяти грошей, i надумав продати кабана, що годували к Рiздву. Продали кабана, а самi зостались без сала й цiлi М’ясницi їли пiсний борщ та пiсну кашу, неначе в пiст.  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми  

Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi. – Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря. – Ой вай! Куди ж пак! на сто карбованцiв! Якби тому була правда, я б досi був багатим купцем.  

.

yzp ykc ekh szs sux mts vuc voa zwn rla wup rkm fjb esl gjv fjr ysw ghy zjz qja pnu mej pex led zqe ywk cga fqz ngy ypx rog wos msh qxs qzh wow cwo xpl kxw ler ynd chb
qof dmf cel ulk uqb uyh asd anu qvi wxj qmx dea tif hpd xsb hli qkw cqz yki dui sxv jhz rep kbh vlh ioq pop fsj ibt knn hdr aog zqu ach yjk zue smb kjn elo sey bxg wrs
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11 След.
Ответить

Сообщение успешно добавлено.

Читают тему (гостей: 3)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки